Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego pupila?

Wybór zabawki dla pupila.

Zabawa z czworonogiem jest wspaniałą okazją, żeby wykorzystać wigor swojego pupila, jednocześnie budować więź. Częste psoty działają pozytywnie na zdrowie zwierzęcia, oraz dają uciechę opiekunowi. Gry warto jest urozmaicać z pomocą zabawek dla psów. W sklepach natkniemy się dużo różnych typów zabawek dla psów, jednak w jaki sposób dobrać tą odpowiednią?

Piłki dla psa.

Ulubioną zabawką wszystkich psów jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę znajdziemy w większości punktów zoologicznych w różnych rozmiarach, odpowiednich do potrzeb naszego psa. Piłki dla psów wykonywane są z szeregu materiałów, są piłki z gumy, z materiału czy plastikowe. Wybierając piłki dla psa powinniśmy wziąć pod uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów są stałe, ale musimy pamiętać o możliwości udławienia się podczas zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest za mała. Decydując się na nową piłkę nie zapominajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to wyjątkowo istotne, gdy jesteśmy właścicielami małych odmian psów, takich jak pudle albo yorki, dla których kupujemy mniejsze wielkości zabawek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcemy poszaleć z psem na zewnątrz doskonałym wyborem będzie frisbee dla psa. Nie sposób znaleźć psa, który nie zakocha się w tej zabawie. Frisbee dla psa lepiej wykorzystać na otwartej przestrzeni, takiej jak łąka, park czy ogród, tam gdzie pupil ma możliwość rozpędzenia się. Jeśli piesek potrafi aportować, powinniśmy znaleźć frisbee dla psa o pasującej średnicy, aby zwierzakowi łatwo było trzymać zabawkę w pysku. Frisbee dla psa nie powinno być zbyt twarde, ponieważ istnieje ryzyko niezamierzonego uderzenia psa zabawką podczas zabawy, dlatego w celu uniknięcie bolesnych wypadków szukajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee może stać się ciekawą postacią aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

legowiska dla psów