Magda Welc wygrała Mam Talent 3!

Mam talent 3 finał odcinek 13 video z wynikami

Zwyciężczynią 3 edycji programu Mam Talent została Magda Welc. Drugie miejsce zajął Kamil Bednarek, natomiast na trzeciej lokacie uplasował się Piotr Lisiecki.


Proszę włączyć obsługę JavaScript-u w przeglądarce


9 odpowiedzi to “Magda Welc wygrała Mam Talent 3!”

 1. Jaa Napisał:

  to jest chamstwo i oszustwo Bednarek zwycięzcą…

 2. tusia1602 Napisał:

  ci ludzie są poje***i !!!!!!!!
  wysyłają sms na dziecko, bo ludzie myślą, że te dziecko jest biedne i nie ma ksy na dalsze kształcenie wyslą sms. A takie talenty jak Lisiecki i Bednarek nic nie wygrali. Żalll !!!!!!!!

 3. Magda Napisał:

  Gratulecje dla Magdy.Tadziewczynka ma prawdziwy talent, ale jednak Kamil Bednarek powinien wygrac ten program!! Pokazal muzyke zupelnie z innej strony. Mam nadzieje ze znajdzie sie producent ktory zainwestuje w Kamila i nie pozwoli zeby zmarnowal sie taki talent!!!

 4. Veritas Napisał:

  Ale wy tępi jesteście. Z tych pajaców, którzy byli w finale są takie talnty, że szkoda gadać. Jedynie ten nie widomy Paweł ma talent, bo nauczenie się gry na pianinie i słów pisoneki będąc niewidomym jest trochę ciżekie. Weźcie se ku*** You Can Danc i Idola reaktywujcie…

 5. bobikdarwin Napisał:

  K***a ta dziewczynka przywaliła takim pomnikiem , że to się nemieści i ta sukienka gra na uczuciach i nic innego , Kamil to powinien wygrać a raczej Me myself and I , oni byli świetni jestem wpieniony ta ludzi którzy głosowali na Magdę !!!

 6. Darek Napisał:

  tusia1602,Veritas,

  INTERNET NIE JEST DLA DZIECI ! PISZĄC TAKIE WYPOWIEDZI ŚWIADCZYCIE TYLKO O SWOIM IQ WYNOSZĄCYM 0 I O TYM ŻE NIE DOROŚLIŚCIE DO SPOŁECZEŃSTWA.

 7. :) Napisał:

  spokojnie karol czy by wygral czy nie i tak zrobil sie slawny jego plyta jest na 1 miejscu w empicu tak wiec zarobi dobre siano i szybko sie wybije :)

 8. @Darek Napisał:

  Darek słuchaj mimo,że mam tylko 11lat to wiem o tym,że iloraz inteligencji wynoszący 0 to ludzie by nie umieli mówić ani się ruszać i ich chormony by zwariowały

 9. Darek Napisał:

  @Darek

  TWOJA WYPOWIEDŹ JEST BEZSENSOWNA ALE ROZUMIEM ŻE CHCIAŁO SIĘ ZAIMPONOWAĆ SŁOWAMI KTÓRYCH ZNACZENIA SIĘ NIE ZNA.

statystyka